Momenti-1
Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi me injeksion, Raft shporte pastrimi me injeksion, Modul injeksioni
Përdoret për pastrimin e enëve prej qelqi laboratorike, të tilla si balona erlenmeyer, balona trekëndore, balona me fund të rrumbullakët, balona me fund të sheshtë, balona volumetrike, cilindri matës.
| Materiali | Çelik inox 316L |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Diametri i shpejtë i ndërfaqes | 32 mm |
| Grykë injeksioni | ф4mmxH160mm |
| Numri i grykave | 36 copë |
| Numri i mbajtësve | 36 copë |
| Pozicionimi i pjesëve të sustës | 36 copë |
| Veshje e mbajtësve | PA |
Raft për shportën e pastrimit me modul të tipit injeksion me portë lidhjeje
Ngarkoni në të majtë dhe të djathtë të shportës së modulit
Hyrje me prizë të shpejtë, shpëlarje e ujit të pastër nga shporta e modulit në secilën grykë të modulit të injektimit
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 164 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 204 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 511 mm |
| Pesha neto | 3.8 kg |