Momenti-1
Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi me injeksion, Raft shporte pastrimi me injeksion, Modul injeksioni
Përdoret për pastrimin e shisheve të mostrave.
| Materiali | Çelik inox 316L |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Diametri i shpejtë i ndërfaqes | 32 mm |
| Grykë injeksioni | ф2.5mmxH45mm |
| Numri i grykave | 119 copë |
| Mbajtëse kryqi | 119 copë |
Raft për shportën e pastrimit me modul të tipit injeksion me portë lidhjeje
Ngarkoni në të majtë dhe të djathtë të shportës së modulit
Hyrje me prizë të shpejtë, shpëlarje e ujit të pastër nga shporta e modulit në secilën grykë të modulit të injektimit
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 114 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 190 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 490 mm |
| Pesha neto | 4.1 kg |