Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi me injeksion, Raft shporte pastrimi me injeksion, Modul injeksioni
Mund të mbajë 56 copë pipeta, 56 copë tuba centrifuge, tuba prove, shishe bosh me majë, etj.
| Materiali | Çelik inox 316L |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Diametri i shpejtë i ndërfaqes | 32 mm |
| Grykë injeksioni | ф2.5mmxH110mm |
| Numri i grykave | 112 copë |
| Vende për pipeta | 56 copë |
| Mbajtëse kryqi | 56 copë |
Raft për shportën e pastrimit me modul të tipit injeksion me portë lidhjeje
Ngarkoni në të majtë dhe të djathtë të shportës së modulit
Hyrje me prizë të shpejtë, shpëlarje e ujit të pastër nga shporta e modulit në secilën grykë të modulit të injektimit
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 190 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 190 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 494 mm |
| Pesha neto | kg |