Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi me injeksion, Raft shporte pastrimi me injeksion, Modul injeksioni
Moduli i integruar ka 28 pipeta, 8 copë balonë erlenmeyer/balonë/balonë vëllimore/cilindër matës, etj.
| Materiali | Çelik inox 316L |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Diametri i shpejtë i ndërfaqes | 32 mm |
| Grykë injeksioni | ф6mmxH220mm |
| Numri i grykave | 36 copë |
| Vende për pipeta | 28 copë |
| Mbajtëse kryqi | 8 copë |
Raft për shportën e pastrimit me modul të tipit injeksion me portë lidhjeje
Ngarkoni në të majtë dhe të djathtë të shportës së modulit
Hyrje me prizë të shpejtë, shpëlarje e ujit të pastër nga shporta e modulit në secilën grykë të modulit të injektimit
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 255 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 190 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 493 mm |
| Pesha neto | kg |