Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi me injeksion, Raft shporte pastrimi me injeksion, Modul injeksioni
Mund të pastrojë pipetë 28 copë, shishe mostre 28 copë dhe balonë erlenmeyer 9 copë, balonë, balonë volumetrike, etj.
| Materiali | Çelik inox 316L |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Diametri i shpejtë i ndërfaqes | 32 mm |
| Grykë injeksioni | ф 2,5 mmxH110mm ф 4 mmxH160mm ф 6 mmxH220mm |
| Numri i grykave | 65 copë |
| Vende për pipeta | 28 copë |
| Mbajtëse kryqi | 28 copë |
| Numri i mbajtësve | 9 copë |
| Pozicionimi i pjesëve të sustës | 9 copë |
| Veshje e mbajtësve | PA |
Raft për shportën e pastrimit me modul të tipit injeksion me portë lidhjeje
Ngarkoni në të majtë dhe të djathtë të shportës së modulit
Hyrje me prizë të shpejtë, shpëlarje e ujit të pastër nga shporta e modulit në secilën grykë të modulit të injektimit
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 265 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 190 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 493 mm |
| Pesha neto | 3 kg |