Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi e shtresës së sipërme, Shportë pastrimi e shtresës së mesme, Raft për shportën e pastrimit të shtresës së sipërme, Raft për shportën e pastrimit të shtresës së mesme, Shportë e modulit të shtresës së sipërme, Shportë e modulit të shtresës së mesme
Montohet në një rondele me dy ose tre shtresa, vendoset në module të ndryshme injektimi, lahet me ujë qelqi laboratorik të ripërdorshëm, qeramika, plastika, çeliku inox e kështu me radhë.
| Materiali | Çelik inox 316L |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Rul aktiviteti | Gjashtë |
| Rregullatori i pozicionit | Dy |
| Njohësi i shportës | Një |
| Lëvizje shtytëse dhe tërheqëse e kornizës së shportës | 550 mm |
| Diametri i shpejtë i ndërfaqes | 32 mm |
Rafti i shportave me lidhje moduli
Dhoma e pastrimit manual të hyrjes dhe daljes me shtytje-tërheqje
Shinë udhëzuese çeliku inox me mbështetëse në të dyja anët
Hyrje e shpejtë e ujit me tapë, duke larë ujin nga pjesa e pasme e udhëzuesit të dhomës në secilin modul injeksioni
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 140 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 536 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 562 mm |
| Pesha neto | 3.35 kg |