Momenti-1
Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi e shtresës së poshtme, Rafti i shportës së pastrimit të shtresës së poshtme, Shportë e modulit të shtresës së poshtme
Montohet në një rondele me një, dy ose tre shtresa, vendoset në module të ndryshme injektimi, lahet me ujë qelqi laboratorik të ripërdorshëm, qeramika, plastika, çeliku inox e kështu me radhë.
| Materiali | 316L Çelik inox |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Rul aktiviteti | Tetë |
| Rregullatori i pozicionit | Dy |
| Lëvizje shtytëse dhe tërheqëse e kornizës së shportës | 550 mm |
Dhoma e pastrimit manual të hyrjes dhe daljes me shtytje-tërheqje
Ngarkojeni në pjesën e poshtme të makinës së pastrimit
Mbani të gjitha llojet e tabakave rrjetë dhe të gjitha llojet e futjeve të shportave
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 79 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 529 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 546 mm |
| Pesha neto | 2 kg |