Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi e shtresës së sipërme, Shportë pastrimi e shtresës së mesme, Raft për shportën e pastrimit të shtresës së sipërme, Raft për shportën e pastrimit të shtresës së mesme, Shportë e modulit të shtresës së sipërme, Shportë e modulit të shtresës së mesme
Montohet në një rondele me dy ose tre shtresa, vendoset në module të ndryshme injektimi, lahet me ujë qelqi laboratorik të ripërdorshëm, qeramika, plastika, çeliku inox e kështu me radhë.
| Materiali | 316L Çelik inox |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Rul aktiviteti | Gjashtë |
| Rregullatori i pozicionit | Dy |
| Njohësi i shportës | Një |
| Lëvizje shtytëse dhe tërheqëse e kornizës së shportës | 550 mm |
Krah spërkatës rrotullues i integruar
Dhoma e pastrimit manual të hyrjes dhe daljes me shtytje-tërheqje
Shinë udhëzuese çeliku inox me mbështetëse në të dyja anët
Hyrje e shpejtë e ujit me tapë, duke larë ujin nga pjesa e pasme e udhëzuesit të dhomës në secilin modul injeksioni
Mund të vendosni shporta të përdorura për shishe të pastra me grykë të gjerë
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 152 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 536 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 567 mm |
| Pesha neto | 3.7 kg |