Momenti-1
Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi e shtresës së poshtme, Rafti i shportës së pastrimit të shtresës së poshtme, Shportë e modulit të shtresës së poshtme
Montohet në një rondele me një, dy ose tre shtresa, vendoset në module të ndryshme injektimi, lahet me ujë qelqi laboratorik të ripërdorshëm, qeramika, plastika, çeliku inox e kështu me radhë.
| Materiali | Çelik inox 316L |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Rul aktiviteti | Tetë |
| Rregullatori i pozicionit | Dy |
| Lëvizje shtytëse dhe tërheqëse e kornizës së shportës | 550 mm |
I ndarë në dy shtresa për të ngarkuar tabakanë e rrjetës
Krah spërkatës rrotullues i integruar
Dhoma e pastrimit manual të hyrjes dhe daljes me shtytje-tërheqje
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 226 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 529 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 569 mm |
| Pesha neto | 5.6 kg |