Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi me injeksion, Raft shporte pastrimi me injeksion, Modul injeksioni
Përdoret për pastrimin e enëve prej qelqi laboratorike, të tilla si balona erlenmeyer, balona trekëndore, balona me fund të rrumbullakët, balona me fund të sheshtë, balona volumetrike, cilindri matës.
| Materiali | Çelik inox 316L |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Diametri i shpejtë i ndërfaqes | 32 mm |
| Grykë injeksioni | ф6mmxH230mm/2.5xH110mm |
| Numri i grykave | 12 copë |
| Mbajtëse kryqi | 12 copë |
Raft për shportën e pastrimit me modul të tipit injeksion me portë lidhjeje
Ngarkoni në të majtë dhe të djathtë të shportës së modulit
Hyrje me prizë të shpejtë, shpëlarje e ujit të pastër nga shporta e modulit në secilën grykë të modulit të injektimit
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 249 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 172 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 482 mm |
| Pesha neto | 1.2 kg |
Certifikimi
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
XPZ është një prodhues kryesor i lavatriçeve të qelqit për laboratorë, i vendosur në qytetin Hangzhou, provinca Zhejiang, Kinë. XPZ specializohet në kërkimin, prodhimin dhe tregtimin e lavatriçeve automatike të qelqit, të cilat aplikohen në Bio-farma, shëndetin mjekësor, mjedisin e inspektimit të cilësisë, monitorimin e ushqimit dhe fushën petrokimike.
XPZ është e përkushtuar për të ndihmuar në zgjidhjen e të gjitha llojeve të problemeve të pastrimit. Ne jemi furnizuesi kryesor për autoritetet kineze të inspektimit dhe ndërmarrjet kimike, ndërkohë që marka XPZ është përhapur në shumë vende të tjera, si India, Britania e Madhe, Rusia, Koreja e Jugut, Uganda, Filipinet etj., XPZ ofron zgjidhje të integruara bazuar në kërkesën e personalizuar, duke përfshirë përzgjedhjen e produkteve, instalimin dhe trajnimin për përdorim etj.
Ne do të mbledhim më shumë avantazhe për ndërmarrjet për të ofruar produkte inovative me cilësi të lartë dhe shërbim të shkëlqyer, për të ruajtur miqësinë tonë afatgjatë.
Fabrika XPZ

Ekspozitë

