Ne vazhdojmë të rrisim dhe përsosim zgjidhjet dhe shërbimet tona. Në të njëjtën kohë, ne punojmë në mënyrë aktive për të bërë kërkime dhe përmirësime për Fabrikën OEM për Kinën, me shumicë, aksesorë larjeje, qese rrobash të qëndrueshme, të vendosura veçmas. Mirë se vini në firmën dhe fabrikën tonë të prodhimit. Nuk do të keni asnjë kosto të na kontaktoni nëse keni nevojë për ndonjë ndihmë të mëtejshme.
Ne vazhdojmë të rrisim dhe përsosim zgjidhjet dhe shërbimet tona. Në të njëjtën kohë, ne operojmë në mënyrë aktive për të bërë kërkime dhe përmirësime përÇanta Rrjete për Larje dhe Çanta Sanduiç për Larje me RrobaMe frymën e "kreditit të parë, zhvillimit përmes inovacionit, bashkëpunimit të sinqertë dhe rritjes së përbashkët", kompania jonë po përpiqet të krijojë një të ardhme të shkëlqyer me ju, në mënyrë që të bëhet platforma më e vlefshme për eksportimin e produkteve tona në Kinë!
Momenti-1
Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi e shtresës së poshtme, Rafti i shportës së pastrimit të shtresës së poshtme, Shportë moduli e shtresës së poshtme,
Montohet në një rondele me një, dy ose tre shtresa, vendoset në module të ndryshme injektimi, lahet me ujë qelqi laboratorik të ripërdorshëm, qeramika, plastika, çeliku inox e kështu me radhë.
| Materiali | 316L Çelik inox |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Rul aktiviteti | Tetë |
| Rregullatori i pozicionit | Dy |
| Lëvizje shtytëse dhe tërheqëse e kornizës së shportës | 550 mm |
| Diametri i shpejtë i ndërfaqes | 32 mm |
Rafti i shportave me lidhje moduli
Dhoma e pastrimit manual të hyrjes dhe daljes me shtytje-tërheqje
Montuar në të dy udhëzuesit prej çeliku inox
Hyrje e shpejtë e ujit me tapë, duke larë ujin nga pjesa e pasme e udhëzuesit të dhomës në secilin modul injeksioni
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 158 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 528 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 566 mm |
| Pesha neto | 3 kg |