Ngritje-F1
Shportë pastrimi me injeksion, Raft shporte pastrimi me injeksion, Modul injeksioni
Përdoret për pastrimin e shisheve të mostrës
| Materiali | Çelik inox 316L |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Diametri i shpejtë i ndërfaqes | 32 mm |
| Grykë injeksioni | ф2.5mmxH110mm |
| Numri i grykave | 88 copë |
| Mbajtëse kryqi | 88 copë |
Raft për shportën e pastrimit me modul të tipit injeksion me portë lidhjeje
Ngarkoni në të majtë dhe të djathtë të shportës së modulit
Hyrje me prizë të shpejtë, shpëlarje e ujit të pastër nga shporta e modulit në secilën grykë të modulit të injektimit
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 170 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 558 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 352 mm |
| Pesha neto | kg |