Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi pa injeksion
I përshtatshëm për enë me grykë të gjerë, gota matëse, etj.
| Materiali | Çelik inox 316L |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Kapëse të vogla pranverore | 26 |
| Lartësia | 105 mm |
| Hapësira | 60 mm |
Moduli i shportës
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 116 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 220 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 410 mm |
| Pesha neto | kg |