Momenti-1
Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi e shtresës së poshtme, Rafti i shportës së pastrimit të shtresës së poshtme, Shportë moduli e shtresës së poshtme,
Montohet në një rondele me një, dy ose tre shtresa, vendoset në module të ndryshme injektimi, lahet me ujë qelqi laboratorik të ripërdorshëm, qeramika, plastika, çeliku inox e kështu me radhë.
| Materiali | 316L Çelik inox |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Rul aktiviteti | Tetë |
| Rregullatori i pozicionit | Dy |
| Lëvizje shtytëse dhe tërheqëse e kornizës së shportës | 550 mm |
| Diametri i shpejtë i ndërfaqes | 32 mm |
![]()
![]()
![]()
![]()
Rafti i shportave me lidhje moduli
Dhoma e pastrimit manual të hyrjes dhe daljes me shtytje-tërheqje
Montuar në të dy udhëzuesit prej çeliku inox
Hyrje e shpejtë e ujit me tapë, duke larë ujin nga pjesa e pasme e udhëzuesit të dhomës në secilin modul injeksioni
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 148 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 531 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 577 mm |
| Pesha neto | 3 kg |
certifikim