Momenti-1
Lavdi-2
Aurora-2
Aurora-F2
Blic-F1
Shportë pastrimi e shtresës së poshtme, Rafti i shportës së pastrimit të shtresës së poshtme, Shportë e modulit të shtresës së poshtme
Montohet në një rondele me një, dy ose tre shtresa, vendoset në module të ndryshme injektimi, lahet me ujë qelqi laboratorik të ripërdorshëm, qeramika, plastika, çeliku inox e kështu me radhë.
| Materiali | Çelik inox 316L |
| Ngjyra | Çelik inox mat |
| Rul aktiviteti | Tetë |
| Rregullatori i pozicionit | Dy |
| Lëvizje shtytëse dhe tërheqëse e kornizës së shportës | 550 mm |
I ndarë në dy shtresa për të ngarkuar tabakanë e rrjetës
Krah spërkatës rrotullues i integruar
Dhoma e pastrimit manual të hyrjes dhe daljes me shtytje-tërheqje
| Dimensionet e jashtme, Lartësia në mm | 230 mm |
| Dimensionet e jashtme, Gjerësia në mm | 528 mm |
| Dimensionet e jashtme, Thellësia në mm | 584 mm |
| Pesha neto | 5.6 kg |
Certifikim
Kompania XPZ
Hangzhou Xipingzhe Biological Technology Co., Ltd
XPZ është një prodhues kryesor i lavatriçeve të qelqit për laboratorë, i vendosur në qytetin Hangzhou, provinca Zhejiang, Kinë. XPZ specializohet në kërkimin, prodhimin dhe tregtimin e lavatriçeve automatike të qelqit, të cilat aplikohen në Bio-farma, shëndetin mjekësor, mjedisin e inspektimit të cilësisë, monitorimin e ushqimit dhe fushën petrokimike.
XPZ është e përkushtuar për të ndihmuar në zgjidhjen e të gjitha llojeve të problemeve të pastrimit. Ne jemi furnizuesi kryesor për autoritetet kineze të inspektimit dhe ndërmarrjet kimike, ndërkohë që marka XPZ është përhapur në shumë vende të tjera, si India, Britania e Madhe, Rusia, Koreja e Jugut, Uganda, Filipinet etj., XPZ ofron zgjidhje të integruara bazuar në kërkesën e personalizuar, duke përfshirë përzgjedhjen e produkteve, instalimin dhe trajnimin për përdorim etj.
Ne do të mbledhim më shumë avantazhe për ndërmarrjet për të ofruar produkte inovative me cilësi të lartë dhe shërbim të shkëlqyer, për të ruajtur miqësinë tonë afatgjatë.
Fabrika XPZ

Ekspozitë

